Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
umów wizytę do

Psychiatra Szczecin

/
Nasze usługi
/

Psychiatra Szczecin

Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych. Psychiatria jest ważną dziedziną medycyny, a psychiatrzy jak każdy lekarz może wprowadzać leczenie farmakologiczne i wypisywać recepty. Nie należy się obawiać wizyty u psychiatry i odkładać jej w czasie.

poniedziałek – piątek 9:00 – 18:00

Dlaczego pacjenci nas wybierają?

Doświadczeni i polecani specjaliści​
Zespół doświadczonych lekarzy psychiatrów oraz psychologów i psychoterapeutów
Kompleksowa opieka​ zdrowia psychicznego
prowadzimy Wysokospecjalistyczne Poradnie, w których diagnozujemy i leczymy m.in. zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, depresję
Indywidualne podejście do pacjenta​
Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł znaleźć terapeutę najlepszego dla siebie.
Bezpieczeństwo i zaufanie​, możliwość wizyty tego samego dnia
Jesteśmy po to, aby współtowarzyszyć pacjentom na drodze ku zdrowiu, wspierać ich, być obok

Zadzwoń: 91 181 999 98 lub napisz: psyche@psyche.szczecin.pl Szczegółowo doradzimy Ci i kto czym się zajmuje i w czym się specjalizuje

Nasza Lokalizacja

Lokalizacja w samym sercu Szczecina w obiekcie Pazim, jednocześnie zapewniająca komfort, dyskrecję i wygodę. Przy centrum handlowym Galaxy

Szczecin
Plac Rodla 8, 70 419

Oto kilka najczęstszych pytań dotyczących wizyty u psychiatry:

Kiedy  powinienem udać się do psychiatry?

Jeśli odczuwasz trudności emocjonalne, trudności funkcjonowania w grupie, w rodzinie, brak akceptacji siebie, nie potrafisz poradzić sobie ze swoimi problemami i emocjami samodzielnie, wtedy powinieneś udać się do lekarza psychiatry. Psychiatra to lekarz medycyny ze specjalizacją z psychiatrii i zajmuje się przede wszystkim problemami psychicznymi takimi jak depresja, lęki, niepokoje, problemy ze snem, ale również innymi problemami somatycznymi, które mogą współistnieć z objawami psychicznymi.

Czego mogę się spodziewać podczas wizyty u psychiatry?

Wizyty u psychiatry odbywa się w atmosferze zaufania i zrozumienia.  Celem wizyty jest przeprowadzenie badania psychiatrycznego i często również ogólnolekarskiego stanu zdrowia w celu postawienia diagnozy i wdrożenia leczenia.

Czy muszę mieć skierowanie od lekarza rodzinnego, aby udać się do psychiatry?

Nie jest to wymagane.

Czy wizyta u psychiatry jest poufna?

Tak, wizyta u psychiatry jest poufna. Psychiatra jest zobowiązany do zachowania tajemnicy lekarskiej i nie może ujawniać informacji o stanie Twojego zdrowia.

Ile kosztuje wizyta u psychiatry?

Koszt wizyty u psychiatry jest ustalony i informacja znajduje się w cenniku na naszej stronie internetowej.

Kiedy odbywa się kolejna wizyta u psychiatry?

Częstotliwość kolejnych wizyt u psychiatry może różnić się w zależności od Twojego stanu zdrowia i planu leczenia. Zwykle po pierwszej wizycie ustalana jest kolejna wizyta, zgodnie z planem leczenia,  częstotliwość wizyt jest dostosowana do Twoich potrzeb. Ważne jest, aby nie przerywać leczenia w przypadku gdy stan Twojego zdrowia ulegnie poprawie, tylko kontynuować plan leczenia do osiągnięcia satysfakcjonującego stanu zdrowia.

Czy na pierwszej wizycie u psychiatry można otrzymać zwolnienie?

To zależy od indywidualnej sytuacji i oceny lekarza psychiatry. Na pierwszej wizycie psychiatra przeprowadzi wywiad dotyczący Twojego stanu zdrowia i historii medycznej, postawi diagnozę, zaordynuje leki i w razie potrzeby wystawi zwolnienie. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz psychiatra.

Nasza rejestracja jest do Twojej dyspozycji 5 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek: 9:00–18:00
poza godzinami pracy prosimy o kontakt mailowy na psyche@psyche.szczecin.pl