Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Kursy i szkolenia dla Terapeutów oraz osób, które chcą zostać licencjonowanymi Terapeutami

Całościowe Szkolenie z Terapii Ericksonowskiej

Jest to kurs, który bazuje na podejściu stworzonym przez Miltona Ericksona, jednego z najwybitniejszych terapeutów XX wieku. Na kursie poznasz techniki terapeutyczne, które umożliwią Ci prowadzenie skutecznych sesji terapeutycznych. Dowiesz się jak korzystać z języka metaforycznego, jakie są sposoby na wykorzystanie siły sugestii oraz jak działać w sytuacjach, gdy pacjent nie jest w stanie zdefiniować swojego problemu. Podyplomowy Kurs Psychoterapii spełniający wymogi niezbędnego minimum przy ubieganiu się o certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

Zapisy na kursy dla Psychologów, Psychoterapeutów i Psychiatrów oraz osób, które chcą zostać licencjonowanymi Terapeutami

Jeśli chcesz wziąć udział w jednym z naszych kursów, skorzystaj z formularza na naszej stronie. Dzięki temu, zyskasz dostęp do profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia, które pozwolą Ci na podniesienie swoich umiejętności terapeutycznych. Uczestnikiem naszych kursów mogą zostać lekarze, psycholodzy, fizjoterapeuci, pedagodzy, studenci ostatnich lat psychologii oraz kierunków powiązanych z sektorem medycznym. Zachęcamy do zapisywania się już dziś!

Nasza oferta jest dedykowana dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w nurcie ericksonowskim. Oferujemy intensywny program szkoleniowy, który pozwoli na zdobycie wiedzy oraz umiejętności potrzebnych do skutecznej pracy z pacjentami. Uczestnikiem naszych kursów mogą zostać lekarze, psycholodzy, fizjoterapeuci, pedagodzy, studenci ostatnich lat psychologii oraz kierunków powiązanych z sektorem medycznym.

pSYCHE szkolenie 1

Nasz program szkoleniowy oparty na nurcie ericksonowskim to intensywny kurs, który obejmuje co najmniej 250 godzin zajęć. W ramach programu uczestnicy mają możliwość korzystania z 130 godzin superwizji prowadzonej przez doświadczonych superwizorów z Polskiego Instytutu Ericksonowskiego. Dodatkowo, uczestnicy programu od 1.01.2013 muszą przepracować co najmniej 250 godzin własnej praktyki. Harmonogram i ceny kursu zostaną ogłoszone w czerwcu

O psyche

O naszym centrum

W Centrum Terapii Psyche wierzymy, że każdy z nas ma potencjał do osiągania szczęścia i harmonii w swoim życiu. Jesteśmy przekonani, że poznając i rozwijając swoje wewnętrzne zasoby, możemy osiągnąć lepszą jakość życia, w pełni korzystając z jego możliwości. Dlatego też, naszą misją jest pomaganie ludziom w odnalezieniu wewnętrznej równowagi i harmonii. Oferujemy kursy dla terapeutów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i zdobyć nową wiedzę z zakresu terapii. Nasze szkolenia prowadzą do uzyskania certyfikatów i dyplomów, co pozwala naszym uczestnikom na poszerzenie swoich kompetencji i otwarcie nowych drzwi w pracy zawodowej.

Dlaczego nasze kursy?

Doświadczenie i wiedza
Nasze Centrum Terapii Psyche oferuje szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w terapii.
Wysoka jakość szkolenia
Nasze szkolenia są prowadzone w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Zapewniamy również stałą opiekę doświadczonych superwizorów, którzy pomagają uczestnikom w trudnych sytuacjach oraz służą radą i wsparciem.
Otwartość na różne nurty terapeutyczne:
Uczestnicy mają możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin, co pozwala na rozwój w wielu kierunkach.
Dołącz do społeczności
Nasze kursy nie tylko dostarczą Ci wiedzy i umiejętności, ale także pozwolą na rozwój Twojej sieci kontaktów zawodowych,
Kursy dla Psychologów

Magdalena Dabska

Koordynator d/s szkoleń
Jesteśmy dumni z naszych kursów, które umożliwiają uczestnikom zdobycie wiedzy i umiejętności z nurta ericksonowskiego oraz metody TRE®. Nasze programy szkoleniowe są starannie przygotowane i prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc naszym uczestnikom w osiągnięciu ich celów. Wierzymy, że nasze szkolenia przyczyniają się do rozwoju branży terapeutycznej w Polsce i poza jej granicami. Naszym celem jest stać się wiodącym ośrodkiem szkoleniowym w Polsce, który dostarcza najwyższej jakości szkoleń z zakresu terapii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń dla terapeutów i dołączenia do naszej społeczności, gdzie poznacie Państwo innych profesjonalistów z branży, którzy podobnie jak my, pragną rozwijać swoje umiejętności i wiedzę.

Psyche-Logotyp 2
Zapraszamy do kontaktu.
Obserwuj nas

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.​
Poinformuj znajomych o tym wydarzeniu.
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

Skontaktuj się z nami w sprawie kursów

poniedziałek-piątek: 8:00–18:00