Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Natalia Wasilewska Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog Szczecin Natalia Wasilewska

Natalia Wasilewska

Psycholog, Psychoterapeuta
Psycholog, Psychoterapeuta Szczecin specjalista poradni: 


Jest wykwalifikowanym psychologiem oraz psychoterapeutą, specjalizującym się w terapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. W trakcie studiów podyplomowych na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu skupiła się na praktycznej diagnozie psychologicznej.

Posiada również dyplom studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego, który zdobyła na Collegium Da Vinci w Poznaniu, oddziale zamiejscowym w Szczecinie. Wcześniej uzyskała tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jej doświadczenie zawodowe rozpoczęło się w III Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, gdzie zdobyła praktykę w ramach studiów podyplomowych. Następnie pracowała jako psycholog szkolny w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lubczynie oraz w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego nr 4 w Goleniowie.

Dodatkowo pełniła rolę psychologa – członka składu orzekającego w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawnościach w Goleniowie. Była również zaangażowana w pracę jako asystent nauczyciela w Przedszkolu Niepublicznym “Liwena” w Szczecinie.

Aby poszerzyć swoje umiejętności w obszarze terapii i pomocy psychologicznej, ukończyła szkolenia w Instytucie Pomocy Profesjonalnej w Poznaniu. Zdobyła cenne doświadczenie podczas szkolenia “Trening prowadzenia rozmów pomocowych” (30 godzin) oraz podczas kursu “Duże kompendium wiedzy o terapii małych ludzi – jak wspierać dzieci w wieku 3-12 lat w radzeniu sobie z trudnościami? Poziom podstawowy” (48 godzin).

Jako psycholog i psychoterapeuta z pasją i zaangażowaniem, jej głównym celem jest pomaganie pacjentom w osiągnięciu ich pełnego potencjału i zdrowia psychicznego. Wykorzystuje w swojej pracy techniki poznawczo-behawioralne, aby wspierać osoby w radzeniu sobie z trudnościami i pokonywaniu przeszkód na drodze do ich dobrostanu.

Zapraszamy do skorzystania z usług Pani Natalii Wasilewskiej w Centrum Terapii Psyche w Szczecinie. Razem możemy stworzyć bezpieczne i wspierające środowisko, w którym będziemy pracować nad rozwiązaniem Twoich problemów i poprawą Twojego zdrowia psychicznego.

Specjalizacje
Psycholog, Psychoterapeuta

Nasza rejestracja jest do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek: 9:00–18:00
sobota: 9:00–15:00