Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Psycholog Karolina Rachubinska

Psycholog szczecin Karolina Rachubinska

Karolina Rachubinska

Psycholog
Psycholog Karolina Rachubińska – Specjalistka psychologii klinicznej

Karolina Rachubińska jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie specjalizowała się w psychologii klinicznej. Swoje bogate doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała jako psycholog szkolny w szkole podstawowej oraz psycholog w poradni psychologiczno-pedagogicznej. W tych rolach skupiała się na poradnictwie psychologicznym, interwencji kryzysowej, diagnozie psychologicznej oraz konsultacjach dla rodziców.

Od 2020 roku pracuje jako pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Psychologii Klinicznej i Psychoprofilaktyki w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie prowadzi badania i publikuje artykuły dotyczące psychologii klinicznej, psychologii dzieci i młodzieży oraz psychoterapii. Karolina jest aktywną uczestniczką konferencji poświęconych zdrowiu psychicznemu i członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii klinicznej i psychopatologii dzieci i młodzieży, w tym Roczną Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego dla psychologów. Posiada także kwalifikacje jako trener umiejętności społecznych. Obecnie uczestniczy w całościowym szkoleniu z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

W swojej praktyce Karolina zajmuje się terapią, wsparciem psychologicznym oraz diagnozą dzieci od 9 roku życia, młodzieży oraz dorosłych, oferując holistyczne podejście do zdrowia psychicznego swoich pacjentów.

Specjalizacje
Psycholog Kliniczny

Nasza rejestracja jest do Twojej dyspozycji 5 dni w tygodniu

poniedziałek-piątek: 9:00–18:00
poza godzinami pracy prosimy o kontakt mailowy na psyche@psyche.szczecin.pl